Nahrávam Udalosti
28 apr
  • Táto udalosť už prebehla.

Staneme sa na pár dní dobrodruhmi v Národnom parku Kornati, budeme obklopení 147 ostrovmi a útesmi rôznej veľkosti. Najväčší ostrov je Kornat s rozlohou 32,6km² a my strávime krásne dni oboplávaním a poznávaním jednotlivých ostrovov v NP Kornati a prezrieme si kolmé útesy Prírodného parku Telaščica. Okrem krásnej prírody je možné, že uvidíme aj delfínov.

Zájazd je vhodný pre všetkých, ktorí už sedeli v morskom kajaku a neprevrátili sa 🙂

Dĺžku kajakovania na mori a program prispôsobujeme celej partii. Teda, sa nemusíte obávať, že vás opustíme na mori. Pre páry ponúkame možnosť vzájomne podeliť sa o zážitky, ako aj o silu pri pádlovaní v morskom dvojkajaku.

 Tri dni si budeme užívať vďaka objemným komorám v morských kajakoch, do ktorých sa schovajú všetky potrebné veci (zásoby) na 2 noci. Denne zvládneme cca 20 – 30 km, ktoré si spestríme prestávkami na rozmanitých miestach.

Zaujímavosťou je, že tu niesu sladkovodné toky, na ostrove nieje zavedená elektrická energia, chovajú ovce, ktoré pijú morskú vodu. Mnohé zátoky slúžili pirátom ako prístavy a vraj, po nich ostali neobjavené pirátske skrýše s pokladom.

Odporúčanie: ak vás výlet láka a ešte ste nevyskúšali morské kajaky, dohodnite si u nás pred cestou individuálnu hodinu, kde získate základné vedomosti.

Individuálny zájazd:
Vami určenom termíne vám vieme na mieru pripraviť individuálny program -účasť minimálne 8 osôb. Kontaktujte nás prostredníctvom e-mailom: info@jairo.sk

Cena na osobu: 195€

V cene:
– Kompletná výstroj
– Doprava mikrobusom
– Inštruktor

Cena nezahŕňa:
– stravu a pitný režim
– poistenie

Odporúčanie: pred cestou je nevyhnutné si zbaliť stravu a pitný režim na celé 3 dni,vzhľadom na to, že prežijeme 4 dni mimo civilizácie, bez možnosti nákupov. Potom si pribalte vlastný stan, karimatku, spacák, plynový varič, ešus a príbor. Oblečenie podľa počasia, určite si nezabudnite pribaliť pokrievku na hlavu, opaľovací krém a slnečné okuliare.

Vieme zabezpečiť: dvojmiestny stan na celý výlet za príplatok 10€

Program:

28.4. 2017 – Odchod z Bratislavy: približne o 14:00hod. našim novým klimatizovaným mikrobusom
Príchod do cieľa v Chorvátsku (Biograd na Moru): v nočných hodinách
1. 5. 2017 – Príchod do Bratislavy: v neskorých nočných hodinách.

 ! Maximálny počet účastníkov je 8. Tento počet nebude zväčšovaný !

Podrobnosti

Začiatok:
28. apríla 2017 @ 14:00
Koniec:
1. mája 2017 @ 23:55
Cena:
€195
Udalosť Kategórie:
,
Udalosť Značky:
, , , ,

Miesto udalosti

Chorvátsko
Croatia (Local Name: Hrvatska) + Google Map

Instagram

 

Facebook

 

Kontakt

 

V prípade otázok nás môžete kontaktovať.

Phone:    +421 948 491 006
Email:     info@jairo.sk
Address: Jairo Outdoor s.r.o.
Pifflova 4, Bratislava 851 01